Automation Spirit Alliance > Jakusz (Польща)

JAKUSZ (ПОЛЬЩА)

Поставлена задача

Створення автоматизованої системи управління технологічними процесами (АСУ ТП) установкою синтезу і модифікації бутадієновий каучук із забезпеченням управління установкою з сенсорної панелі управління, встановленої «за місцем». АСУ ТП повинна була бути розроблена з урахуванням вимог по пожежо-вибухобезпеки (Ex / ATEX)

Запропоноване рішення

АСУ ТП реалізована на базі SCADA Simplicity компанії General Electric і контролерів Simatic S7-1500 з модулями введення / виведення ET200SP компанії Siemens. Для забезпечення управління електроприводами з регульованою частотою обертання використовувалися частотні приводи Altivar виробництва компанії Schneider Electric. Людино-машинний інтерфейс був реалізований на базі панельного комп’ютера SIMATIC Comfort Panel Outdoor компанії Siemens.

Jakusz

Виконанню роботи і досягнутий результат

АСУ ТП була поставлена ​​замовникові, компанії Jakusz, в 2019 році. На об’єкті замовника в м Шимбарк, Поморське воєводство, Польща, був виконаний монтаж і пуско-наладка обладнання, спільно з представниками замовника проведено синтез пробних партій бутадиенового каучуку.

Jakusz
0-02-0a-c10c5a6d9d9c9f25e84ddf47c0db569f8afbbf08f5288cc652f30bf16c7ded11_d8a1494d

    Опишіть суть Вашого проекту і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть повну інформацію по Вашому питанню :

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]